Keresés

Részletes keresés

nettomazsola Creative Commons License 2008-12-11 18:59:04 732
ja. ez olyan mint a gyerekneveles - etetes. mindenki mond vmi okosat ...

en sem tudnam, h mit csinaljak, ha nem faztam volna ra 2x a tapra.
es ez nem jelenti azt, h nincsenek olyan kutyak akik eletük vegeig egeszsegesek es boldogok ezeken a mübogyokon elve!

a lenyeg, h figyeld a kutyat!
ha egeszseges, jol fejlödik, nem sovany, nem köver akkor jol csinalod.
ha elkezd santikalni akkor azonnal hagyd abba a tapot!
A hozzászólás:
coriella Creative Commons License 2008-12-11 18:38:08 731
Olvastam ezt a topikot, és sok mást is, magyarul. Van aki szerint egy éves koráig főtt kaját semmiképp, épp a napokban ment a vita egy másik fórumos topikon. Szerinted másfél éves koráig tápot semmiképp, van aki szerint legjobb a nyershús, megint más nyersen semmiképpen nem ajánlja a húst, stb. Nem lehet eligazodni. :-(
Előzmény:
nettomazsola Creative Commons License 2008-12-11 18:19:12 727
en sem tudom a frankot, meg szerintem senki sem.
mindenböl art a tul sok. ( meg a tul keves)
tapasztalat alapjan a sok feherjes tapok a nagytestü kölköknek nem jok. ( tul gyorsan nönek).

az teljesen biztos, h en nagytestü, kutanak masfel eves koraig nem adnek tapot utana is csak lustasagbol. ( v utazas v ilyesmi)

eltem par evet Kanadaban.
ott divik most a BARF ( = mindent nyersen etetes) es a " natur kaja" = fött.
rengeteg rosszat hallottam, olvastam tapokrol, angolul sokkal nagyobb a "szakirodalom".

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!