Keresés

Részletes keresés

nettomazsola Creative Commons License 2008-12-11 18:20:38 728
"sokan csak a legjobbat akarják a kutyusuknak"
ja. alatalaban mindenki.
es ezert haragszom nagyon, h a tapot azzal aruljak, h " ha igazan jot akarsz akkor tapot etetsz es ha nem akkor egy szemet vagy aki meg ezt is sajnalja a kutyajatol"
nettomazsola Creative Commons License 2008-12-11 18:19:12 727
en sem tudom a frankot, meg szerintem senki sem.
mindenböl art a tul sok. ( meg a tul keves)
tapasztalat alapjan a sok feherjes tapok a nagytestü kölköknek nem jok. ( tul gyorsan nönek).

az teljesen biztos, h en nagytestü, kutanak masfel eves koraig nem adnek tapot utana is csak lustasagbol. ( v utazas v ilyesmi)

eltem par evet Kanadaban.
ott divik most a BARF ( = mindent nyersen etetes) es a " natur kaja" = fött.
rengeteg rosszat hallottam, olvastam tapokrol, angolul sokkal nagyobb a "szakirodalom".
A hozzászólás:
coriella Creative Commons License 2008-12-11 18:13:00 724
Az Orijen igen, az Acana prémium változata és kanadai, ha jól tudom. De pont a magas fehérjetartalma tűnt zavarónak, mikor olvastam róla. Nagytestű kutyának sokan nem javasolják a magas fehérjetartalmú tápokat. Más meg mást mond, elég nehéz eligazodni :-(( , pedig sokan csak a legjobbat akarják a kutyusuknak.
Előzmény:
nettomazsola Creative Commons License 2008-12-11 17:40:46 711
itt vannak a 6 csillagos kajak. nem tudom ebböl mi kaphato Europaban?


Home » Dry Dog Foods » 6 Star Premium Dry Food

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!