|
|
|
|
 |
coriella
2008-12-11 18:13:00
|
724
|
| Az Orijen igen, az Acana prémium változata és kanadai, ha jól tudom. De pont a magas fehérjetartalma tűnt zavarónak, mikor olvastam róla. Nagytestű kutyának sokan nem javasolják a magas fehérjetartalmú tápokat. Más meg mást mond, elég nehéz eligazodni :-(( , pedig sokan csak a legjobbat akarják a kutyusuknak. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
nettomazsola
2008-12-11 17:35:53
|
710
|
van jo is. ez a "butacska" is irt olyanrol ami a leiras alapjan korrekt.
itt a link; http://www.dogfoodanalysis.com/dog_food_reviews/index.php/cat/1
most nincs idöm belenezni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|