Keresés

Részletes keresés

coriella Creative Commons License 2008-12-11 18:13:00 724
Az Orijen igen, az Acana prémium változata és kanadai, ha jól tudom. De pont a magas fehérjetartalma tűnt zavarónak, mikor olvastam róla. Nagytestű kutyának sokan nem javasolják a magas fehérjetartalmú tápokat. Más meg mást mond, elég nehéz eligazodni :-(( , pedig sokan csak a legjobbat akarják a kutyusuknak.
A hozzászólás:
nettomazsola Creative Commons License 2008-12-11 17:40:46 711
itt vannak a 6 csillagos kajak. nem tudom ebböl mi kaphato Europaban?


Home » Dry Dog Foods » 6 Star Premium Dry Food
Előzmény:
nettomazsola Creative Commons License 2008-12-11 17:35:53 710
van jo is. ez a "butacska" is irt olyanrol ami a leiras alapjan korrekt.

itt a link; http://www.dogfoodanalysis.com/dog_food_reviews/index.php/cat/1

most nincs idöm belenezni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!