Keresés

Részletes keresés

nettomazsola Creative Commons License 2008-12-11 17:34:27 709
en is vettem tapot! 2 kutyamat tettem vele tönkre.
nekem is volt mikrom. ( 15 eve nincs)
mcdonalds meg nem az egeszsegtelensege miatt taszit, hanem az "egesz" es meg sosem voltam olyan helyzetben, h ne lett volna a közelnben jobb. akkor azt valasztom.
A hozzászólás:
koszacica Creative Commons License 2008-12-11 17:25:22 706
Jah egyébként válaszolva. Szerintem van. Naív vagyok és fiatal. És amí ,ég fontos, nem vagyok megrögzött tápellenes :oP ahogy a mikrós kaját és a mcdonaldsot is megeszem... :oP
Előzmény:
koszacica Creative Commons License 2008-12-11 17:23:31 705
Ha van legrosszabb, akkor kell lennie legjobbnak is - nyelvtani logika :oP Ha meg pontozták, akkor meg pláne.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!