|
|
|
|
 |
nettomazsola
2008-12-11 17:34:27
|
709
|
en is vettem tapot! 2 kutyamat tettem vele tönkre. nekem is volt mikrom. ( 15 eve nincs) mcdonalds meg nem az egeszsegtelensege miatt taszit, hanem az "egesz" es meg sosem voltam olyan helyzetben, h ne lett volna a közelnben jobb. akkor azt valasztom. |
|
A hozzászólás:
 |
koszacica
2008-12-11 17:25:22
|
706
|
| Jah egyébként válaszolva. Szerintem van. Naív vagyok és fiatal. És amí ,ég fontos, nem vagyok megrögzött tápellenes :oP ahogy a mikrós kaját és a mcdonaldsot is megeszem... :oP |
|
Előzmény:
 |
koszacica
2008-12-11 17:23:31
|
705
|
| Ha van legrosszabb, akkor kell lennie legjobbnak is - nyelvtani logika :oP Ha meg pontozták, akkor meg pláne. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|