Keresés

Részletes keresés

koszacica Creative Commons License 2008-12-11 17:23:31 705
Ha van legrosszabb, akkor kell lennie legjobbnak is - nyelvtani logika :oP Ha meg pontozták, akkor meg pláne.
A hozzászólás:
nettomazsola Creative Commons License 2008-12-11 17:19:00 704
olyan is van? es te tutira biztos vagy benne, h a "jo" tapokban nincs semmi "disznosag"? se szoja, se emeszthetetlen anyag, se brutal allatkiserlet?
Előzmény:
koszacica Creative Commons License 2008-12-11 17:10:04 703
Akkor írjuk már le a legjobbakat is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!