Keresés

Részletes keresés

Atis57 Creative Commons License 2008-12-11 23:10:01 73
szia!
Mezőköveden a mezőgazdaági gép muzeumban több működő darab i megtekinthető...még 1880 tól 1950 ig gyártva.... csak a XIX századiak működnek.
hhx Creative Commons License 2008-12-10 07:58:42 72
A "Kiserőmű" fórumban nagy lendülettel nekiestünk egy anyag fordításának a témáról (aztán kicsit lelassultunk...). Ha ott visszaolvasol, találsz róla képeket is
A hozzászólás:
satya4 Creative Commons License 2008-12-09 20:22:20 71
Szaiasztok fagáz generátorral van valakinek tapasztalata, esetleg képei a berendezésről?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!