|
|
|
|
 |
Atis57
2008-12-11 23:10:01
|
73
|
szia! Mezőköveden a mezőgazdaági gép muzeumban több működő darab i megtekinthető...még 1880 tól 1950 ig gyártva.... csak a XIX századiak működnek. |
|
 |
hhx
2008-12-10 07:58:42
|
72
|
| A "Kiserőmű" fórumban nagy lendülettel nekiestünk egy anyag fordításának a témáról (aztán kicsit lelassultunk...). Ha ott visszaolvasol, találsz róla képeket is |
|
A hozzászólás:
 |
satya4
2008-12-09 20:22:20
|
71
|
| Szaiasztok fagáz generátorral van valakinek tapasztalata, esetleg képei a berendezésről? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|