Keresés

Részletes keresés

Freedomocska Creative Commons License 2008-12-07 08:06:33 66
Szerintem:milliomos bakkecske-tehén qr..a-(emberi trágya)+zöldpenészes ételmaradék sósvízzel keverve az óceánban erjesztve.:))-Ahogy az emberiséget ismerem.
A hozzászólás:
Atis57 Creative Commons License 2008-12-06 22:06:30 65
szia!
nemrég a NatGeo-n láttam francia kisfilmet vietnam-nepál ban kecske -tehén -emberi trágya + zöld hulladék vizzel keverve erjesztve viszi a gáztűzhelyett.
kivánci lennék , : a nagy személyhajókon ez hogyan van megoldva?
Előzmény:
[kovy] Creative Commons License 2008-12-02 18:47:25 63
szia!
Én csak füvet raktam a hordóba. 10-11 nap után volt éghető gáz, de csak pár napig. egyszer túl meleg lett a hordó azóta nem jött semmi. Most szünetelek vele tavaszig, addig más témát nézegetek.
Üdv.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!