|
|
|
|
 |
Freedomocska
2008-12-07 08:06:33
|
66
|
| Szerintem:milliomos bakkecske-tehén qr..a-(emberi trágya)+zöldpenészes ételmaradék sósvízzel keverve az óceánban erjesztve.:))-Ahogy az emberiséget ismerem. |
|
A hozzászólás:
 |
Atis57
2008-12-06 22:06:30
|
65
|
szia! nemrég a NatGeo-n láttam francia kisfilmet vietnam-nepál ban kecske -tehén -emberi trágya + zöld hulladék vizzel keverve erjesztve viszi a gáztűzhelyett. kivánci lennék , : a nagy személyhajókon ez hogyan van megoldva? |
|
Előzmény:
 |
[kovy]
2008-12-02 18:47:25
|
63
|
szia! Én csak füvet raktam a hordóba. 10-11 nap után volt éghető gáz, de csak pár napig. egyszer túl meleg lett a hordó azóta nem jött semmi. Most szünetelek vele tavaszig, addig más témát nézegetek. Üdv. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|