|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
janak
2008-12-01 13:53:07
|
3038
|
| Nem, csak mostanában nincs időm rá. Régebben 300D-vel, 30D-vel is használtam, meg filmes vázon is. Chip, meg ilyesmi az enyémen sincs. Én pentacon 50/1.8, 24/2.8, tessar 50/1.8 (vagy 2, nem emlékszem), MIR (nikkor másolat) 35/2-vel, meg egy 135/2 szovjet telével is használtam. Jól működtek, de ezektől a régi obiktól azért csodát nem lehet várni. Az óccsó canon 50/1.8 pl. jobb (pedig az se digire volt még tervezve sztem) és csak kb. 2x annyiba kerül mint egy adaptergyűrű. Szerintem. :) |
|
Előzmény:
 |
gabancs
2008-12-01 13:39:29
|
3037
|
Köszi, ma kaptam egyet. Igaz se emulátor chip, se perem nincs rajta, ezért se fókusz visszajelzés, se blende beugratás nem lesz. Erre még ki kell találnom valamit a teszt idejére.
"Mellesleg hasonó obikkal nekem bevált annak idején."
Mi az, hogy annak idején? Már nem tetszik, vagy meguntad? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|