|
|
|
|
 |
568456
2008-11-30 10:18:10
|
52
|
| na én valami ilyen segitségre gondoltam ,hogy ami az én kutfejemben megszületeik azt valaki cáfolja meg |
|
A hozzászólás:
 |
peterch
2008-11-30 10:08:58
|
51
|
Szia!
En csak a sajat kivitelezesi elkepzelesemet irtam. Mindenki ugy almodja meg a rendszeret, ahogyan csak akarja. Valamint Te a + gazt hogyan terelgeted be a gaztaroloba, ha nem egy gazszivattyuval. Igaz lehet a gazfejleszto teteje is a konstans nyomas letrehozoja, csak akkor a mozgo fedelet kell tokeletesen megepiteni, ami ujabb macera. Ha mar egyszer csinalok valamit, akkor a tolem telheto legbiztonsagosabb es korrekt legyen. Azert szivnam le a gazfejlesztorol mar a kis tulnyomast is, hogy ne kelljen attol tartanom, hogy valahol szivarog es veszely forrasa lehet.Valamint egy nyomas alatt levo tarolobol nyomascsokkenton keresztul betaplalt rendszerben nem kellene attol tartanom, hogy netalantan kiurul a tarolo es esetleg a lang bejut a taroloba es felrobban.
Udv , Peter. |
|
Előzmény:
 |
568456
2008-11-30 09:19:57
|
50
|
Szia! És miért nem elég ,ha mondjuk egy lefujó szelepet épitesz be ami ha eléri a kellö nyomást a +-t egy csövön keresztül bevezeted a kazánba ill. felfogot hogy legyen tartalékod. Mások irták meg már láttam szabadban müködö tartájt,ugyan nem tudom mennyire hatásos ez a modszer Üdv Attila |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|