|
|
|
|
 |
Freedomocska
2008-11-30 15:14:40
|
54
|
| Sehova nem írtam ,hogy dobáld a pénzt--én is" takarékossági" oldalrólakarom megoldani a "projektet".Azt is leírtam ,hogy én is kezdő ill. csak érdeklődő vagyok--de valszeg meg fogom csinálni mivel a kínaiaknál működik akkor nálam is.Ha a gooliba beütöd a biogáz szót azért elég sok infót kapol. |
|
A hozzászólás:
 |
568456
2008-11-30 08:44:56
|
47
|
Ez igaz amit irtál csak nem vagyunk toppon anyagilag ,hogy össze-vissza dobáljuk a pénzt,hátha bejön cimü müsor. Persze kisérlet nélkül nem jutunk elöre,de ugy gondolom hogy ez a topik azért jött létre,hogyha van valakinek valamilyen bevállt találmánya v ötlete azt közkincsé teszi. Persze a tapasztalat azt mondja hogy az emberek zöme "irigy" miért legyen neki jó,szivtam vele nem kevest,és nem kevés pénzem áll benne. Én hajlandó vagyok fizetni egy bevált,müködö dologért,söt hajlandó vagyok több emberrel agyalni,hogy végre valami történjen. Szoval amit irtál. Könkrétan nem igazán tudom hogy hogy tudnék itthon biogázt elöállitani (mint irtam kezdö vagyok a témában)s azt milyen megoldásokkal tudnám felhasználni,áram ill. fütés céljábol Azért köszi hogy válaszolgatsz |
|
Előzmény:
 |
Freedomocska
2008-11-30 07:50:44
|
45
|
| Szia,én is kezdő vagyok és a téma érdekel de a topic"pörgéséből" jól levehető az érdeklődés a bigáz iránt M.o.-on.A szélgenerátorra vannak előírások,szabályok de bővebben ha az ezzel foglalkozó topicban találsz.Én nem tartom jó ötletnek mert ritkán fúj megfelelő erejű szél +akkumulátor stb.Ugyanekkora beruházással biogáz +kis benzin-gázos motor és mindig lehet áramod és meleget is kapol mellé(persze még sok kísérletezés mellé--de a siker örömet is hoz). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|