Keresés

Részletes keresés

Freedomocska Creative Commons License 2008-11-30 07:50:44 45
Szia,én is kezdő vagyok és a téma érdekel de a topic"pörgéséből" jól levehető az érdeklődés a bigáz iránt M.o.-on.A szélgenerátorra vannak előírások,szabályok de bővebben ha az ezzel foglalkozó topicban találsz.Én nem tartom jó ötletnek mert ritkán fúj megfelelő erejű szél +akkumulátor stb.Ugyanekkora beruházással biogáz +kis benzin-gázos motor és mindig lehet áramod és meleget is kapol mellé(persze még sok kísérletezés mellé--de a siker örömet is hoz).
A hozzászólás:
568456 Creative Commons License 2008-11-30 07:37:34 44
Köszi
Mit lehet tudni arról,hogyha valakinek van szélerömüve ,biogáz termelöje otthon akkor van-e valamilyen fizetési kötelezettsége,engedélyeztetése(ugyan unkorrektnek tartanám) ,ill mennyibe kerül
Előzmény:
Freedomocska Creative Commons License 2008-11-29 22:43:36 43
A válaszra egy" cseppet" várnod kell.Ritkán jut a net közelébe.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!