Keresés

Részletes keresés

568456 Creative Commons License 2008-11-30 07:37:34 44
Köszi
Mit lehet tudni arról,hogyha valakinek van szélerömüve ,biogáz termelöje otthon akkor van-e valamilyen fizetési kötelezettsége,engedélyeztetése(ugyan unkorrektnek tartanám) ,ill mennyibe kerül
A hozzászólás:
Freedomocska Creative Commons License 2008-11-29 22:43:36 43
A válaszra egy" cseppet" várnod kell.Ritkán jut a net közelébe.
Előzmény:
568456 Creative Commons License 2008-11-29 14:29:41 42
Sziasztok!
uj vagyok ebben a topicban,no tapasztalat,no tudás,de fogékony vagyok. Ha elkészül szeretném megnézni üzemközben,ha van rá mód és lehetöség. Szeretném megoldani a családiházam fütését,olcsobban,ezért sokmindenre hajlandó vagyok. Barátommal nemsokára felszerelünk 3 szélerömüvet a háztetejére hogy ingyé legyen az áram,na meg persze az ELMÜ bosszantására. Elvileg 3db 2m átméröjü szélerömü elég az áramfogyasztásunkhoz. Vannak tervek,és számitások(atomfizikusok által) ha müködik és valakinek szüksége van rá szivesen átadom a dokumentáciot

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!