Keresés

Részletes keresés

Freedomocska Creative Commons License 2008-11-29 22:43:36 43
A válaszra egy" cseppet" várnod kell.Ritkán jut a net közelébe.
A hozzászólás:
568456 Creative Commons License 2008-11-29 14:29:41 42
Sziasztok!
uj vagyok ebben a topicban,no tapasztalat,no tudás,de fogékony vagyok. Ha elkészül szeretném megnézni üzemközben,ha van rá mód és lehetöség. Szeretném megoldani a családiházam fütését,olcsobban,ezért sokmindenre hajlandó vagyok. Barátommal nemsokára felszerelünk 3 szélerömüvet a háztetejére hogy ingyé legyen az áram,na meg persze az ELMÜ bosszantására. Elvileg 3db 2m átméröjü szélerömü elég az áramfogyasztásunkhoz. Vannak tervek,és számitások(atomfizikusok által) ha müködik és valakinek szüksége van rá szivesen átadom a dokumentáciot
Előzmény:
kanga 1 Creative Commons License 2008-09-07 11:58:26 18
Sziasztok!Most készülünk egy biogáz reaktort telepiteni a házunk energiaellátására.Öt évig úgy szeretnénk üzemeltetni,hogy akit érdekel eljöhessen megnézni.Részletek az"alternativ energia "INDEX fórumon.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!