Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
300eoss Creative Commons License 2008-11-28 14:32:35 3034
Na erre gondoltam, de lehet hogy ismered:
ez
Előzmény:
toth-abri Creative Commons License 2008-11-20 14:56:52 3029

Lepel: Köszi, eddig én is eljutottam, annyira, hogy én is jártam abban az üzletben, csak azért nem mertem megvenni azt az anyagot, amit kínáltak, mert attól tartottam, hogy ha összevarrom túl nehéz lesz. Nem adod kölcsön, hogy kipróbáljam a tiedet? :-)

 

Milyen típusú a fénymérőd? Én a Pentax spot fénymérővel is kacérkodok, de hát több mint egy 100-as az íbéjen! :-(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!