|
|
|
|
 |
tucsix
2008-11-28 15:00:33
|
1178
|
Kár.. megnéztem volna :) Nembaj, az ágytakaró ügyes húzás volt! Így sose felejti a gazdi, milyen ügyes is vagy! |
|
A hozzászólás:
 |
Töpörtyű (barátaimnak csak Töpi)
2008-11-28 14:17:26
|
1177
|
| Aszongya a gazdi, hogy mikor a fél macska (vagyis én:)) tocsogott a zománcfestéktől, nem az volt az első ötlete, hogy a fényképezőért szalad :) (azt az alapos suvickolást máig sem felejtettem el...) De az ágytakarónk még őrzi az akció nyomait, gyerekrajz, mondhatjuk :) |
|
Előzmény:
 |
tucsix
2008-11-28 10:32:27
|
1176
|
Tapasztalat? Higgyük? Képek? :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|