|
|
|
|
 |
Töpörtyű (barátaimnak csak Töpi)
2008-11-28 14:17:26
|
1177
|
| Aszongya a gazdi, hogy mikor a fél macska (vagyis én:)) tocsogott a zománcfestéktől, nem az volt az első ötlete, hogy a fényképezőért szalad :) (azt az alapos suvickolást máig sem felejtettem el...) De az ágytakarónk még őrzi az akció nyomait, gyerekrajz, mondhatjuk :) |
|
A hozzászólás:
 |
tucsix
2008-11-28 10:32:27
|
1176
|
Tapasztalat? Higgyük? Képek? :) |
|
Előzmény:
 |
Töpörtyű (barátaimnak csak Töpi)
2008-11-27 23:03:39
|
1175
|
| Meg lehet ám ezt oldani: ha a személyzet rátok bízná a festést, akkor ne csak a farktokat használjátok, hanem a lábaitokat is, és a padlót is fessétek le, persze random módon, foltokban. Tapasztalatból tudom, hogy onnantól távol tartanak titeket a festéktől :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|