Keresés

Részletes keresés

Töpörtyű (barátaimnak csak Töpi) Creative Commons License 2008-11-28 14:17:26 1177
Aszongya a gazdi, hogy mikor a fél macska (vagyis én:)) tocsogott a zománcfestéktől, nem az volt az első ötlete, hogy a fényképezőért szalad :) (azt az alapos suvickolást máig sem felejtettem el...) De az ágytakarónk még őrzi az akció nyomait, gyerekrajz, mondhatjuk :)
A hozzászólás:
tucsix Creative Commons License 2008-11-28 10:32:27 1176
Tapasztalat? Higgyük?
Képek? :)
Előzmény:
Töpörtyű (barátaimnak csak Töpi) Creative Commons License 2008-11-27 23:03:39 1175
Meg lehet ám ezt oldani: ha a személyzet rátok bízná a festést, akkor ne csak a farktokat használjátok, hanem a lábaitokat is, és a padlót is fessétek le, persze random módon, foltokban. Tapasztalatból tudom, hogy onnantól távol tartanak titeket a festéktől :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!