Keresés

Részletes keresés

Töpörtyű (barátaimnak csak Töpi) Creative Commons License 2008-11-27 23:03:39 1175
Meg lehet ám ezt oldani: ha a személyzet rátok bízná a festést, akkor ne csak a farktokat használjátok, hanem a lábaitokat is, és a padlót is fessétek le, persze random módon, foltokban. Tapasztalatból tudom, hogy onnantól távol tartanak titeket a festéktől :)
A hozzászólás:
Mihaszna Zullott Naplopo Creative Commons License 2008-11-27 22:52:05 1174
Mostanra sikerült a nagy munkában elfáradt tappancsainkkal letölteni a képeket :(
Csavarozás, átlómérés, hátlapszögelés :((
És akkor még azon viccelődnek az etetők, hogy a farkunk olyan, mint a festőpemzli :((
Félünk, nem csak viccelődnek :((







Előzmény:
Mihaszna Zullott Naplopo Creative Commons License 2008-11-21 16:54:42 1170


Ennyi. A többit gondolom mindenki tudja :(((

Mentsetek meg!
Brizsitka és Nyuszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!