|
|
|
|
 |
Töpörtyű (barátaimnak csak Töpi)
2008-11-27 23:03:39
|
1175
|
| Meg lehet ám ezt oldani: ha a személyzet rátok bízná a festést, akkor ne csak a farktokat használjátok, hanem a lábaitokat is, és a padlót is fessétek le, persze random módon, foltokban. Tapasztalatból tudom, hogy onnantól távol tartanak titeket a festéktől :) |
|
A hozzászólás:
 |
Mihaszna Zullott Naplopo
2008-11-27 22:52:05
|
1174
|
Mostanra sikerült a nagy munkában elfáradt tappancsainkkal letölteni a képeket :( Csavarozás, átlómérés, hátlapszögelés :(( És akkor még azon viccelődnek az etetők, hogy a farkunk olyan, mint a festőpemzli :(( Félünk, nem csak viccelődnek :((



 |
|
Előzmény:
 |
Mihaszna Zullott Naplopo
2008-11-21 16:54:42
|
1170
|

Ennyi. A többit gondolom mindenki tudja :(((
Mentsetek meg! Brizsitka és Nyuszi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|