|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
ultramarin9
2008-11-26 19:48:39
|
3033
|
| Az elinfo-t bátran ajánlom, képkovács gyönyörűen dolgozik. (A múltkor hozott magával mutatóba egy asztalméretű printet.) A szállítást viszont nem tudom 8-) |
|
Előzmény:
 |
huricano
2008-11-20 12:41:42
|
3024
|
Köszönöm szépen a tippedet.
Ha bárki másnak lenne még ajánlott képkeretezője, azt is szivesen venném...
Szeretnék két nagy rövidebbik oldalán méteres fotót kidolgoztatni. amilyen infokat, tapasztalatokat gyűjtöttem két pesti cég jön szóba a digi kép nyomtatásához: www.elinfo.hu www.mekkoraprint.hu ( ha van más tippetek, tapasztalototok szóljatok, kérlek )
...de aztán a kasirozást , paszpartuzást, keretezést , "üveggel" boritást csak itthon, Nyiregyházán vagyok kénytelen csináltatni. Ekkora képek egy kisebb vagyonba kerülnek, és nincs lehetőségem többször próbálkozgatva megtalálni a legideálisabb céget.
( egy példa: a mekkoraprint pl maga irja, h ő nem öntapadós, hanem hőkasirozó eljárással kasiroz, ami hosszabb élettartamot biztosit )
( igen , vagyok fent fotovilágon is, huricanoként ) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|