|
|
|
|
 |
nory76
2008-11-26 10:07:39
|
747
|
Köszi a gyors választ!! már csak az email cimedet kellene megtalálnom beírtad korábban??
|
|
A hozzászólás:
 |
Caipi
2008-11-26 08:52:22
|
746
|
Köszönöm szépen, és persze, hogy lehet. (Eleve sokkal több 'sorstárs' írt mail-t, mint ahányan ide be.) Na meg persze drukkolok Nektek. |
|
Előzmény:
 |
nory76
2008-11-25 20:08:43
|
745
|
Szia Caipi!
Gratulálok a megnyert perhez!
A miénk még tart és hasonlóak a problámáink is.....
Lenne majd pár kérdésem hozzád ha nem baj, de ha lehet prviben!?
Nory |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|