Keresés

Részletes keresés

nory76 Creative Commons License 2008-11-26 10:07:39 747

Köszi a gyors választ!! már csak az email cimedet kellene megtalálnom beírtad korábban??

 

A hozzászólás:
Caipi Creative Commons License 2008-11-26 08:52:22 746

Köszönöm szépen, és persze, hogy lehet. (Eleve sokkal több 'sorstárs' írt mail-t, mint ahányan ide be.) Na meg persze drukkolok Nektek.

Előzmény:
nory76 Creative Commons License 2008-11-25 20:08:43 745

Szia Caipi!

 

Gratulálok a megnyert perhez!

 

A miénk még tart és hasonlóak a problámáink is.....

Lenne majd pár kérdésem hozzád ha nem baj, de ha lehet prviben!?

 

Nory

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!