Keresés

Részletes keresés

Magdi60 Creative Commons License 2008-11-27 16:22:38 1173
Kép?
Sisssssssy Creative Commons License 2008-11-25 01:12:26 1172

Tsak nem írtam alá, ily kései órán már én is kihagyok, Milady

A hozzászólás:
Sisssssssy Creative Commons License 2008-11-25 01:10:02 1171

:-))

 

A trambulint már meséltem?!

Itthon kiskorúak állandóan rajta, felváltva, én is beszálltam..., és én tuti vagyok, mert alatta is szoktam lenni:-)

 

Előzmény:
Magdi60 Creative Commons License 2008-11-01 20:03:25 1167
0-24 óráig? Kiszáll a szakszervezet. Rabszolgáknak lecseszés. Tuti.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!