|
|
|
|
 |
Magdi60
2008-11-27 16:22:38
|
1173
|
| Kép? |
|
 |
Sisssssssy
2008-11-25 01:12:26
|
1172
|
Tsak nem írtam alá, ily kései órán már én is kihagyok, Milady |
|
A hozzászólás:
 |
Sisssssssy
2008-11-25 01:10:02
|
1171
|
:-))
A trambulint már meséltem?!
Itthon kiskorúak állandóan rajta, felváltva, én is beszálltam..., és én tuti vagyok, mert alatta is szoktam lenni:-)
|
|
Előzmény:
 |
Magdi60
2008-11-01 20:03:25
|
1167
|
| 0-24 óráig? Kiszáll a szakszervezet. Rabszolgáknak lecseszés. Tuti. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|