Keresés

Részletes keresés

Abrosz Tisztakosz Creative Commons License 2008-11-24 13:31:54 325

a szovjet állam fénykorában is a lakosság 5-10%-át gyakorlatilag rabszolgaként dolgoztatták a gulágokokon

 

a magyar állam logikája hasonló, csak nem zárnak be egy kurva hideg táborba

A hozzászólás:
swill Creative Commons License 2008-11-24 08:34:15 324
"Az az allam, amelyik ugy mukodik mint a magyar sajat maga taszitja el az adofizetoit. Ki kell eheztetni, csodbe kuldeni, beszantani a helyet es bevetni soval aztan lehet elolrol kezdeni. "

Számból vetted ki a szót.
Előzmény:
Mbazsika Creative Commons License 2008-11-18 04:05:42 247
A toled elvarhato modon jossz ezzel az otvar 'arulo' dumaval...
Az az allam, amelyik ugy mukodik mint a magyar sajat maga taszitja el az adofizetoit. Ki kell eheztetni, csodbe kuldeni, beszantani a helyet es bevetni soval aztan lehet elolrol kezdeni. Oszt jonapot....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!