|
|
|
|
 |
blogeria
2008-11-22 12:05:27
|
54
|
| Igazad van, de ennek a szabályozási hibának miért a bankok kliensei igyák meg a levét, és miért nem a bankok, akik létrehozták ezeket az alapokat? |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2008-11-22 11:29:01
|
53
|
| Eleve hiba volt a nyílt végű ingatlan alapoknak működési lehetőséget adni. |
|
Előzmény:
 |
blogeria
2008-11-22 11:17:29
|
52
|
Az eddigi azonnali kifizetés helyett hétfőtől csak 90 napra juthatnak pénzükhöz az ingatlanalapok tulajdonosai, ráadásul nem a bejelentés napján érvényes értékén, hanem a 90. napon aktuális értéken (!). Ez bizony, ha nincs is igy kimondva, csőd a javából! Károsultak topikja |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|