Keresés

Részletes keresés

blogeria Creative Commons License 2008-11-22 12:05:27 54
Igazad van, de ennek a szabályozási hibának miért a bankok kliensei igyák meg a levét, és miért nem a bankok, akik létrehozták ezeket az alapokat?
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2008-11-22 11:29:01 53
Eleve hiba volt a nyílt végű ingatlan alapoknak működési lehetőséget adni.
Előzmény:
blogeria Creative Commons License 2008-11-22 11:17:29 52
Az eddigi azonnali kifizetés helyett hétfőtől csak 90 napra juthatnak pénzükhöz az ingatlanalapok tulajdonosai, ráadásul nem a bejelentés napján érvényes értékén, hanem a 90. napon aktuális értéken (!). Ez bizony, ha nincs is igy kimondva, csőd a javából!
Károsultak topikja

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!