|
|
|
|
 |
Ipari-antidepresszió
2008-11-24 14:10:12
|
58
|
| 90 munkanapra, ami 180 napra meghosszabbítható fizetésképtelenek lettek a nagy bankok ingatlan alapjai. Érdekes hatása lesz, amint szép lassan leszivárog az emberekhez, hogy az OTP, CIB, stb fizetésképtelen. Az emberek nem tudják majd megkülönböztetni a bankot, az alapjától. Látja az OTP logót a papíron és széltibe, hosszába terjeszteni fogja, hogy nem fizet a zótépé.. |
|
 |
Törölt nick
2008-11-22 11:29:01
|
53
|
| Eleve hiba volt a nyílt végű ingatlan alapoknak működési lehetőséget adni. |
|
A hozzászólás:
 |
blogeria
2008-11-22 11:17:29
|
52
|
Az eddigi azonnali kifizetés helyett hétfőtől csak 90 napra juthatnak pénzükhöz az ingatlanalapok tulajdonosai, ráadásul nem a bejelentés napján érvényes értékén, hanem a 90. napon aktuális értéken (!). Ez bizony, ha nincs is igy kimondva, csőd a javából! Károsultak topikja |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|