|
|
|
|
 |
[kovy]
2008-12-02 18:47:25
|
63
|
szia! Én csak füvet raktam a hordóba. 10-11 nap után volt éghető gáz, de csak pár napig. egyszer túl meleg lett a hordó azóta nem jött semmi. Most szünetelek vele tavaszig, addig más témát nézegetek. Üdv. |
|
 |
quint
2008-11-21 23:00:45
|
38
|
| Kb. 2/3 arányban keverj hozzá zöldhulladékot, mert túl sok nitrogénvegyület megakadályozza a gázképződést... |
|
A hozzászólás:
 |
satya3
2008-11-21 22:18:46
|
37
|
Igen én is arra gondoltam kevés volt a gázom metán tartalma, csak csírke trágya van benne, esetleg nem tudja valaki mi kéne még bele?Most lejjebb ment a hőfok is, olyan 15-17C körül van a helységben, az első héten ment fel a hordó a víz tetejére azóta semmi, lehet hogy a baktériumok már nem bírták ezt a hőfokot, most azon gondolkozom, hogy körbe szigetelem közet gyapottal, vagy ilyenkor már mindegy, tudja esetleg valaki?Kovy te miket raktál a hordóba?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|