Keresés

Részletes keresés

kopasznyakú Creative Commons License 2008-11-21 09:34:23 322
és az időskori ellátásunk érdekében több gyereket is kell nevelnünk
G.B.Bejja Creative Commons License 2008-11-21 09:23:05 320

"és az én generációm miről tehet? sokkal keményebb feltételek között sokkal többet dolgoznak,"

 

Hát tényleg.

A hozzászólás:
Abrosz Tisztakosz Creative Commons License 2008-11-20 22:02:56 318

a 2. és 3. pontban azért van némi részük....

 

és az én generációm miről tehet? sokkal keményebb feltételek között sokkal többet dolgoznak, sokkal több járulékot fizetnek (már aki) és ezért sokkal kevesebbet fognak kapni mint a mostani nyuggerek, ezen gondolkodj el egy kicsit

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!