|
|
|
|
 |
kopasznyakú
2008-11-21 09:34:23
|
322
|
| és az időskori ellátásunk érdekében több gyereket is kell nevelnünk |
|
 |
G.B.Bejja
2008-11-21 09:23:05
|
320
|
"és az én generációm miről tehet? sokkal keményebb feltételek között sokkal többet dolgoznak,"
Hát tényleg. |
|
A hozzászólás:
 |
Abrosz Tisztakosz
2008-11-20 22:02:56
|
318
|
a 2. és 3. pontban azért van némi részük....
és az én generációm miről tehet? sokkal keményebb feltételek között sokkal többet dolgoznak, sokkal több járulékot fizetnek (már aki) és ezért sokkal kevesebbet fognak kapni mint a mostani nyuggerek, ezen gondolkodj el egy kicsit |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|