|
|
|
|
 |
Freedomocska
2008-11-20 21:59:22
|
36
|
| Én nem vagyok nagy szakértő de úgy tudom 10 nap után indul a gázfejlődés vagyis neked szerintem még egy hét után nem elég a keletkezett gázod metán tartalma és a hőfokokra is figyelni kell nehogy kihűljön vagy túlhevüljön--talán a 32-40 fok között optimális ha jól emlékszem.Csak trágyát használtál vagy tettél bele valami szerves anyagot még? |
|
A hozzászólás:
 |
satya3
2008-11-20 21:40:16
|
35
|
| Sziasztok új vagyok ebben a fórumban, egy másikból jöttem ide meghívásra, én is ilyen hordós fejlesztőt csináltam kisérlet képpen, én csak csírke trágyát raktam bele, egy hét alatt felemelkedett a hordóm amibe a gáz összegyült, na gondoltam lessz itt gáz, gáz az volt valami, de begyújtani nem bírtam ez mitől lehet, tudomásom szerint a csírke trágyának van az egyik legjobb gáz kihozatala, azóta semmi, fel sem emelkedik a hordó, szerintetek ez mitől lehet?Kinek van ebben tapasztalata? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|