Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
toth-abri Creative Commons License 2008-11-20 17:26:57 3032
Itt nézheted meg. Tudok segíteni, ha meg akarod nézni. Én csak levilágítást kértem a cpd-től (a fotókért felmntem Budapestre, de lehet, hogy le is postázzák), és az Aranyecsetnél keretezték a fotókat.
Előzmény:
huricano Creative Commons License 2008-11-20 16:40:18 3031
hol van most kiállitásod?

-

Igen a cpd tényleg teljes körű szolgáltatást nyújt; csak mivel emiatt nem utazom Pestig fel nem tudom kiválasztani a megfelelő paszpartut, keretet stb...
Te pl hogy oldod meg; ők csinálják a levilágitást; futárral v postával küldik Nyiregyházára és a többi utómunkát kivel... v Te magad csinálod?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!