Keresés

Részletes keresés

G.B.Bejja Creative Commons License 2008-11-19 22:07:03 308
Legyen úgy.
A hozzászólás:
Abrosz Tisztakosz Creative Commons License 2008-11-19 18:56:58 305

nem kell ennyit kombinálni

 

a nyugdíjkiadásokat jó 30%-kal csökkenteni kell

 

akinek nem lesz elég a kevesebb nyugdíj, megy a gyerekeihez, a hildhez, vagy a szegénykonyhára

 

 

Előzmény:
G.B.Bejja Creative Commons License 2008-11-19 09:31:14 301
"Vagyis szerinted kuss a fiataloknak, és mosolyogva fizessék a földkerekség százalékosan legnagyobb adó és járulékterheit, amitől még egy svéd szocdem is sírva fakadna. Csak a Ti generációtoknak legyen jó, mert megérdemlitek. Na persze. ""

 

Maradjunk a topik címénél.

Legyen jelzáloggal terhelve  - ne csak a 13. havi, hanem az egész nyugdij összegével !!!! - az ingatlan.

Aztán majd lófasse örököltök, nem baj ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!