|
|
|
|
 |
G.B.Bejja
2008-11-19 22:07:03
|
308
|
| Legyen úgy. |
|
A hozzászólás:
 |
Abrosz Tisztakosz
2008-11-19 18:56:58
|
305
|
nem kell ennyit kombinálni
a nyugdíjkiadásokat jó 30%-kal csökkenteni kell
akinek nem lesz elég a kevesebb nyugdíj, megy a gyerekeihez, a hildhez, vagy a szegénykonyhára
|
|
Előzmény:
 |
G.B.Bejja
2008-11-19 09:31:14
|
301
|
| "Vagyis szerinted kuss a fiataloknak, és mosolyogva fizessék a földkerekség százalékosan legnagyobb adó és járulékterheit, amitől még egy svéd szocdem is sírva fakadna. Csak a Ti generációtoknak legyen jó, mert megérdemlitek. Na persze. ""
Maradjunk a topik címénél.
Legyen jelzáloggal terhelve - ne csak a 13. havi, hanem az egész nyugdij összegével !!!! - az ingatlan.
Aztán majd lófasse örököltök, nem baj ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|