Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
toth-abri Creative Commons License 2008-11-19 15:59:38 3021
Egyébként te azonos vagy a fotóvilágos huricanóval?
Előzmény:
huricano Creative Commons License 2008-11-19 15:24:03 3019
Sziasztok!

( elnézést kérek, ha megszakitanék vmilyen beszélgetésfolyamot...)

Szóval keresnék egy helyet Nyiregyházán , ahol nagyméretű ( 110*150 cm ) nyomtatott fotóval a legprofesszionálisabban bánva tudnak kasirozni, paszpartuzni , keretezni.

Előre is köszönve a segitségeteket, tapasztalataitokat
üdv:
huricano

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!