Keresés

Részletes keresés

G.B.Bejja Creative Commons License 2008-11-19 11:37:32 303
Értem én....Csak már rég lemondtam a 13. haviról.
A hozzászólás:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-11-19 11:29:57 302
Legyen jelzáloggal terhelve - ne csak a 13. havi, hanem az egész nyugdij összegével !!!! - az ingatlan.
Ne térj el a tárgytól. Határozottan benne van a topicnyitóban, hogy csak arra a részre lenne jelzálog, aminek nincs fedezete. A befolyt nyugdíjjárulékot természetesen maradéktalanul fel kell osztani a nyugdíjasok között.
Előzmény:
G.B.Bejja Creative Commons License 2008-11-19 09:31:14 301
"Vagyis szerinted kuss a fiataloknak, és mosolyogva fizessék a földkerekség százalékosan legnagyobb adó és járulékterheit, amitől még egy svéd szocdem is sírva fakadna. Csak a Ti generációtoknak legyen jó, mert megérdemlitek. Na persze. ""

 

Maradjunk a topik címénél.

Legyen jelzáloggal terhelve  - ne csak a 13. havi, hanem az egész nyugdij összegével !!!! - az ingatlan.

Aztán majd lófasse örököltök, nem baj ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!