|
|
|
|
 |
G.B.Bejja
2008-11-19 11:37:32
|
303
|
| Értem én....Csak már rég lemondtam a 13. haviról. |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-11-19 11:29:57
|
302
|
Legyen jelzáloggal terhelve - ne csak a 13. havi, hanem az egész nyugdij összegével !!!! - az ingatlan. Ne térj el a tárgytól. Határozottan benne van a topicnyitóban, hogy csak arra a részre lenne jelzálog, aminek nincs fedezete. A befolyt nyugdíjjárulékot természetesen maradéktalanul fel kell osztani a nyugdíjasok között. |
|
Előzmény:
 |
G.B.Bejja
2008-11-19 09:31:14
|
301
|
| "Vagyis szerinted kuss a fiataloknak, és mosolyogva fizessék a földkerekség százalékosan legnagyobb adó és járulékterheit, amitől még egy svéd szocdem is sírva fakadna. Csak a Ti generációtoknak legyen jó, mert megérdemlitek. Na persze. ""
Maradjunk a topik címénél.
Legyen jelzáloggal terhelve - ne csak a 13. havi, hanem az egész nyugdij összegével !!!! - az ingatlan.
Aztán majd lófasse örököltök, nem baj ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|