|
|
|
|
 |
Abrosz Tisztakosz
2008-11-18 20:01:03
|
291
|
| márpedig ezek aaz adómértékek a magyar jövedelmi viszonyokhoz képest kifizetethetetlenek, erre már az összes régiós ország rájött, csak mi nem |
|
A hozzászólás:
 |
ZR
2008-11-18 19:33:53
|
289
|
| Nekem nem a mértékkel van bajom, mert ám legyen, hanem a rendszer kimagaslóan alacsony hatásfokával...ez pedig nem a befizetők, sem pedig a potyautasok hibája, hanem "magasabb" szinten kell keresni a felelősöket... |
|
Előzmény:
 |
Abrosz Tisztakosz
2008-11-18 19:05:20
|
286
|
Záró hozzászólás.
Tessék mindenkinek rendesen fizetni a járulékokat és akkor mindenki a teljesítménye után megfelelő, a megélhetéséhez is elegendő nyugdíjat fog kapni, mint számos más országban. Nem acsarkodni kell fiatalok hanem dolgozni, csak szépen, ahogy csillag megy az égen! Csak úgy érdemes! Mert csalni már tudtok, az öregeket baszogatni azt tudjátok, de dolgozni és becsületesen adózni még nem! Mi lesz így belőletek, he? Bűnöző?
Kedves Olvtársam, ez nem záró, hanem zéró hozzászólás volt.
Vagyis szerinted kuss a fiataloknak, és mosolyogva fizessék a földkerekség százalékosan legnagyobb adó és járulékterheit, amitől még egy svéd szocdem is sírva fakadna. Csak a Ti generációtoknak legyen jó, mert megérdemlitek. Na persze. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|