Keresés

Részletes keresés

Abrosz Tisztakosz Creative Commons License 2008-11-18 19:57:49 290

nekem mondhatod angyalkám, én olyan hardcore adófizető vagyok hogy ihaj, sok-sok éve

 

ezzel együtt látom, hogy elsősorban a rendszer a hibás, nem ecceri minimálbéres józsi, akire persze haragudhatnék, mert lehet hogy a nettó jövedelme nagyobb mint az enyém, de gázártámogatást is igényel, amit én mint rohadt szemét (papíron) gazdag nem tehetek

 

az irreálisan magas adóterhekre pedig adócsalás lesz a válasz, tetszik vagy sem, ez a világon mindenhol így működik, skandináviában is, legfeljebb az adófizetők tűréshatára magasabb

A hozzászólás:
RedDevilAngel Creative Commons License 2008-11-18 19:23:44 288
ezt a véleményedet skandináviában is hangoztatnád?

nyugodtan propagáld skandináviában az adóelkerülési hozzáálásodat, mert a véleménynyílvánítás terén liberálisak, tehát nem fognak ezért dutyiba zárni, csak persona non gráta leszel a szemükben, és csodálkozol, ha a hátad mögött összesúgnak


abban igazad van, hogy magasak az adóterheink, de erre nem az adócsalás a megoldás, mert egyet ne feljts el, az adócsalással negem is, a rokonaidat, a barátaidat, az itteni topictársaidat is meglopod, megkárosítod és nem csak a hülye döntéseket hozó politikusokat
Előzmény:
Abrosz Tisztakosz Creative Commons License 2008-11-18 19:05:20 286

Záró hozzászólás.

Tessék mindenkinek rendesen fizetni a járulékokat és akkor mindenki a teljesítménye után megfelelő, a megélhetéséhez is elegendő nyugdíjat fog kapni, mint számos más országban. Nem acsarkodni kell fiatalok hanem dolgozni, csak szépen, ahogy csillag megy az égen! Csak úgy érdemes! Mert csalni már tudtok, az öregeket baszogatni azt tudjátok, de dolgozni és becsületesen adózni még nem! Mi lesz így belőletek, he? Bűnöző?

Kedves Olvtársam, ez nem záró, hanem zéró hozzászólás volt.

 

Vagyis szerinted kuss a fiataloknak, és mosolyogva fizessék a földkerekség százalékosan legnagyobb adó és járulékterheit, amitől még egy svéd szocdem is sírva fakadna. Csak a Ti generációtoknak legyen jó, mert megérdemlitek. Na persze.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!