Keresés

Részletes keresés

G.B.Bejja Creative Commons License 2008-11-19 09:31:14 301
"Vagyis szerinted kuss a fiataloknak, és mosolyogva fizessék a földkerekség százalékosan legnagyobb adó és járulékterheit, amitől még egy svéd szocdem is sírva fakadna. Csak a Ti generációtoknak legyen jó, mert megérdemlitek. Na persze. ""

 

Maradjunk a topik címénél.

Legyen jelzáloggal terhelve  - ne csak a 13. havi, hanem az egész nyugdij összegével !!!! - az ingatlan.

Aztán majd lófasse örököltök, nem baj ?

ZR Creative Commons License 2008-11-18 19:33:53 289
Nekem nem a mértékkel van bajom, mert ám legyen, hanem a rendszer kimagaslóan alacsony hatásfokával...ez pedig nem a befizetők, sem pedig a potyautasok hibája, hanem "magasabb" szinten kell keresni a felelősöket...
RedDevilAngel Creative Commons License 2008-11-18 19:23:44 288
ezt a véleményedet skandináviában is hangoztatnád?

nyugodtan propagáld skandináviában az adóelkerülési hozzáálásodat, mert a véleménynyílvánítás terén liberálisak, tehát nem fognak ezért dutyiba zárni, csak persona non gráta leszel a szemükben, és csodálkozol, ha a hátad mögött összesúgnak


abban igazad van, hogy magasak az adóterheink, de erre nem az adócsalás a megoldás, mert egyet ne feljts el, az adócsalással negem is, a rokonaidat, a barátaidat, az itteni topictársaidat is meglopod, megkárosítod és nem csak a hülye döntéseket hozó politikusokat
A hozzászólás:
Abrosz Tisztakosz Creative Commons License 2008-11-18 19:05:20 286

Záró hozzászólás.

Tessék mindenkinek rendesen fizetni a járulékokat és akkor mindenki a teljesítménye után megfelelő, a megélhetéséhez is elegendő nyugdíjat fog kapni, mint számos más országban. Nem acsarkodni kell fiatalok hanem dolgozni, csak szépen, ahogy csillag megy az égen! Csak úgy érdemes! Mert csalni már tudtok, az öregeket baszogatni azt tudjátok, de dolgozni és becsületesen adózni még nem! Mi lesz így belőletek, he? Bűnöző?

Kedves Olvtársam, ez nem záró, hanem zéró hozzászólás volt.

 

Vagyis szerinted kuss a fiataloknak, és mosolyogva fizessék a földkerekség százalékosan legnagyobb adó és járulékterheit, amitől még egy svéd szocdem is sírva fakadna. Csak a Ti generációtoknak legyen jó, mert megérdemlitek. Na persze.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!