|
|
|
|
 |
Manócska01
2008-11-18 20:00:18
|
718
|
Minden vágyam hogy egyszer egy ilyen édes sün családi idilt lássak - de a kutyák miatt ezt nem hiszem.
Az enyémek szerintem a szőlő tövébe vackoltak - mert mindig odamennek szaglászni a kutyák.
|
|
A hozzászólás:
 |
epresjoghurt
2008-11-18 18:17:44
|
717
|
| Ezek a sünik alighanem nem az állandó lakosok. Tavaly és előtte világosabb bundájú modellt láttam. Tavasszal meg is találtam a téli szálláshelyét. Király kérót talált magának. Kidőlt odvas fa töve, borostyán függönnyel. Tündéri volt, ahogy a csemetéket vezette a hullott vadringlóhoz vacsorázni. A picik libasorban követték a mamájukat. :o) |
|
Előzmény:
 |
Manócska01
2008-11-11 06:55:42
|
714
|
Szia - nekünk 5 kutyánk van és az egyik boldogan hozza haza nekem mindig ajándékba a bébi süniket.
Most már sötétedés után csak felügyelettel mehet ki - elindézi a dolgát és hozzuk is be.
Csak ő foglalkozik a sünikkel - igy könnyü szeparálni őket.
Bár még mindig nagyon jó az idő - de lassan csak bekucorognak a sünikék téli álmot aludni és nem szeretném ha a sünivadász kutyusom kiásná őket. Kaját sem merek kinnt hagyni a süniknek - mert rengeteg cica jár be hozzánk és tuti hogy ők ennék meg.
Jó a talaj rengeteg a kukac meg mindenféle bogárka - bizom benne hogy tudnak tartalékolni télire. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|