Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008-11-18 19:10:05 287
,,a 14. havit a fidesz ígérte be 2006-ban,.."
Aztán a szocik is átvették,csak más néven.
A hozzászólás:
RedDevilAngel Creative Commons License 2008-11-18 17:17:19 281
a 14. havit a fidesz ígérte be 2006-ban, de ezt szerintem még a fideszes szavazók sem vették komolyan :)))
én legalábbis egyetlen jobbos ismerősömmel sem találkoztam aki emiatt szavazott volna rájuk :)

de ha már meg lettem szólítva, akkor elmondom, hogy értelmesebb lett volna a fidesztől, ha azzal kampányol, hogy a nyugdíjakat a tényleges nyugdíjas kosárhoz igazítanák (persze kommunikációsan ütősebben megfogalmazva), ugyanis az elmúlt 6 évben bekövetkezett élelmiszer és energiárban történt több mint 50%-os inflációt a nyugdíjak nem követték, márpedig a nyugdíjas fogyasztói kosárban ezek súlyozottabban szerepelnek mint pl. a plazma tv-k árának csökkenése
- de mondom ezt rendes kommunikációs technikával eladva, mert így megfogalmazva még magamat sem szavaznám be a parlamentbe
(viszont a fidesz kommunikációs gurui elég jól meg vannak fizetve, hogy valami értelmessel előálljanak - bár ha belegondolok, hogy a 14. havi is tőlük származott, akkor lehet, hogy ezt az álláspontomat revidiálom)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!