|
|
|
|
 |
Törölt nick
2008-11-18 19:10:05
|
287
|
,,a 14. havit a fidesz ígérte be 2006-ban,.." Aztán a szocik is átvették,csak más néven. |
|
A hozzászólás:
 |
RedDevilAngel
2008-11-18 17:17:19
|
281
|
a 14. havit a fidesz ígérte be 2006-ban, de ezt szerintem még a fideszes szavazók sem vették komolyan :))) én legalábbis egyetlen jobbos ismerősömmel sem találkoztam aki emiatt szavazott volna rájuk :)
de ha már meg lettem szólítva, akkor elmondom, hogy értelmesebb lett volna a fidesztől, ha azzal kampányol, hogy a nyugdíjakat a tényleges nyugdíjas kosárhoz igazítanák (persze kommunikációsan ütősebben megfogalmazva), ugyanis az elmúlt 6 évben bekövetkezett élelmiszer és energiárban történt több mint 50%-os inflációt a nyugdíjak nem követték, márpedig a nyugdíjas fogyasztói kosárban ezek súlyozottabban szerepelnek mint pl. a plazma tv-k árának csökkenése - de mondom ezt rendes kommunikációs technikával eladva, mert így megfogalmazva még magamat sem szavaznám be a parlamentbe (viszont a fidesz kommunikációs gurui elég jól meg vannak fizetve, hogy valami értelmessel előálljanak - bár ha belegondolok, hogy a 14. havi is tőlük származott, akkor lehet, hogy ezt az álláspontomat revidiálom) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|