|
|
|
|
 |
swill
2008-11-24 08:34:15
|
324
|
"Az az allam, amelyik ugy mukodik mint a magyar sajat maga taszitja el az adofizetoit. Ki kell eheztetni, csodbe kuldeni, beszantani a helyet es bevetni soval aztan lehet elolrol kezdeni. "
Számból vetted ki a szót. |
|
A hozzászólás:
 |
Mbazsika
2008-11-18 04:05:42
|
247
|
A toled elvarhato modon jossz ezzel az otvar 'arulo' dumaval... Az az allam, amelyik ugy mukodik mint a magyar sajat maga taszitja el az adofizetoit. Ki kell eheztetni, csodbe kuldeni, beszantani a helyet es bevetni soval aztan lehet elolrol kezdeni. Oszt jonapot.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|