Keresés

Részletes keresés

nyugatioldal Creative Commons License 2008-11-17 11:20:04 59
Van vagy 5 darab lyukunk, de ürülék is van. :-(
A hozzászólás:
Tima2 Creative Commons License 2008-11-17 10:33:06 58
a pakolja alatt mit értesz? Tele van lukkal a kert? hát akkor passz, mi lehet, de föld alatti nyest tuti hogy nem
Előzmény:
nyugatioldal Creative Commons License 2008-11-12 17:07:56 56
Értem. Mondjuk nekem mindegy micsoda, csak arra lennék kíváncsi, mit lehetne vele csinálni, hogy ne túrja és "pakolja" tele a kertünket... :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!