Keresés

Részletes keresés

epresjoghurt Creative Commons License 2008-11-18 18:12:45 716
A történet is aranyos volt.
Késő este mentem haza, és a házhoz érve hallottam, hogy valaki eszi a kutyatápot. Igen ám, de a kutya sehol. Akkor a galambok? Éjszaka? (Több generáció balkáni gerle nőtt fel kutyatápon, reggelente a kutyaház tetején várják) Kíváncsi lettem, így felkapcsoltam a villanyt. Az egyik süni lábujjhegyen állva lógott bele a tálba, a másik pedig benne csücsült. Annyira bele voltak feledkezve, hogy össze sem gömbölyödtek. :o)))
A hozzászólás:
aGinger Creative Commons License 2008-11-14 11:28:19 715
Ez a süni a lábasban koncepció....még mindig vigyorgok :)
Előzmény:
epresjoghurt Creative Commons License 2008-11-08 11:52:42 713

Nálunk "csak" ilyen süni van, valahol a környéken lakhat és teljesen békésen lakmározik a kutya táljában. A társa láboson kívülről próbálkozott, így könnyebben el tudott menekülni. :o)

A kutyánk már elég öreg, így szerencsére már nem foglalkozik a sünikkel. :o)

 

 

sünikaja

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!