|
|
|
|
 |
epresjoghurt
2008-11-18 18:12:45
|
716
|
A történet is aranyos volt. Késő este mentem haza, és a házhoz érve hallottam, hogy valaki eszi a kutyatápot. Igen ám, de a kutya sehol. Akkor a galambok? Éjszaka? (Több generáció balkáni gerle nőtt fel kutyatápon, reggelente a kutyaház tetején várják) Kíváncsi lettem, így felkapcsoltam a villanyt. Az egyik süni lábujjhegyen állva lógott bele a tálba, a másik pedig benne csücsült. Annyira bele voltak feledkezve, hogy össze sem gömbölyödtek. :o))) |
|
A hozzászólás:
 |
aGinger
2008-11-14 11:28:19
|
715
|
| Ez a süni a lábasban koncepció....még mindig vigyorgok :) |
|
Előzmény:
 |
epresjoghurt
2008-11-08 11:52:42
|
713
|
Nálunk "csak" ilyen süni van, valahol a környéken lakhat és teljesen békésen lakmározik a kutya táljában. A társa láboson kívülről próbálkozott, így könnyebben el tudott menekülni. :o)
A kutyánk már elég öreg, így szerencsére már nem foglalkozik a sünikkel. :o)
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|