|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Tusi_
2008-11-14 09:12:20
|
50
|
Nézd, amikor otthon vagyok, azt veszem észre, hogy szinte állandón megy, amikor bemegyek a fürdőbe. Beszéltem egy szakival, aki azt mondta, hogy amikor a gyárakban műszak átadás van, vagy gép karbantartás napi szinten, akkor az elműnek olcsóbb átkapcsolni vezéreltre, mint tárolni az energiát.
Mostanában pl, hogy hűvös van, a víz is alacsonyabb hőfokú, ezért rohadt sűrűn kapcsol be nálam a bojler. Visszább vettem picit a hőfokot, de így is kb 20 kw-ttal nőtt a vezérelt áramom. |
|
Előzmény:
 |
Axióma
2008-11-10 21:19:14
|
48
|
| Szinte biztos, hogy nem! Fura is lenne, mikor a lenyeg a terheleselosztas, nappal kis %-ban kell adni, es megis mindenki egyszerre kapcsol... akinek drotnelkulije van (marmint vezerlo, nem hangfrekis hanem radios), ott meg a szomszedtol is el fog terni a ritmus. Hangfrekisnel me'g lehet, hogy a kornyezetedben ezt tapasztalod hogy egyszerre mindenki. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|