|
|
|
|
 |
sanyooo
2009-05-16 17:01:36
|
3826
|
| Még jó, hogy mi 2-en itt vagyunk! Szia! :) |
|
A hozzászólás:
 |
asta
2008-11-12 19:30:39
|
3825
|
Miután Tangua - az alapos és gondos - rögtön észrevett még a border collies topicban is, gyorsan benéztem ide is, hogy üdvözöljem az egész díszes és elveszett társaságot.
És itt találtam a receptet - most is sírok tőle:O)))))))))
Ki mit lőtt?
Kutyát remélem nem..... |
|
Előzmény:
 |
sanyooo
2008-03-22 23:29:31
|
3824
|
Unikumos pulyka
1. Vegyünk egy pulykát! 2. Egy pohár unicum. 3. Tegyük a pulykát a sütobe! 4. Még két unicum. 5. Allítsuk a hofokot 190 sütore! 6. 3 unicum további. 7. Süssük a kapcsot be! 8. Most még tovum 4 univáb. 9. Pulykázzuk meg a zsírt! 10. Unicumot a másik palackot még. 11. Dugjunk pulykákat a homérumba! 12. Poharazzunk még egy unicumot az öntbe! 13. Süssük az unicumot még egy óráig! 13+1. "Gyöngyvirágos kék ibolya-a-a-a!..." 14. Pulykáljuk meg az puha unicumját! 15. Vegyük ki a pulyákot az unicumból! 16. "Édes anyám, sirhalmomra-a-a-a!..." 17. "Kiskút, kerekes kút..." 18. Szeletum a pulyák darabbal többe! 19 . Pusztuljunk tásztátum 20 . Palackoljunk még egy unicum vevétet! 21. "Nyílára uccásik a krocsmrasumity!..." 22 .Allítsuk meg a teritumot és pulykoljunk még egy terítéket! 23 .Leterít az unipulyák, és fogyjunk el! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|