|
|
|
|
 |
Tima2
2008-11-17 10:33:06
|
58
|
| a pakolja alatt mit értesz? Tele van lukkal a kert? hát akkor passz, mi lehet, de föld alatti nyest tuti hogy nem |
|
A hozzászólás:
 |
nyugatioldal
2008-11-12 17:07:56
|
56
|
| Értem. Mondjuk nekem mindegy micsoda, csak arra lennék kíváncsi, mit lehetne vele csinálni, hogy ne túrja és "pakolja" tele a kertünket... :-) |
|
Előzmény:
 |
Tima2
2008-11-12 09:26:44
|
55
|
| ahogy egymással játszanak, verekednek stb. kiadnak hangokat, "csipognak", visitoznak. De lehet még pocokluk és a fene se tudja még mi, de nyest nem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|