Keresés

Részletes keresés

Tima2 Creative Commons License 2008-11-17 10:33:06 58
a pakolja alatt mit értesz? Tele van lukkal a kert? hát akkor passz, mi lehet, de föld alatti nyest tuti hogy nem
A hozzászólás:
nyugatioldal Creative Commons License 2008-11-12 17:07:56 56
Értem. Mondjuk nekem mindegy micsoda, csak arra lennék kíváncsi, mit lehetne vele csinálni, hogy ne túrja és "pakolja" tele a kertünket... :-)
Előzmény:
Tima2 Creative Commons License 2008-11-12 09:26:44 55
ahogy egymással játszanak, verekednek stb. kiadnak hangokat, "csipognak", visitoznak. De lehet még pocokluk és a fene se tudja még mi, de nyest nem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!