Keresés

Részletes keresés

nyugatioldal Creative Commons License 2008-11-12 17:07:56 56
Értem. Mondjuk nekem mindegy micsoda, csak arra lennék kíváncsi, mit lehetne vele csinálni, hogy ne túrja és "pakolja" tele a kertünket... :-)
A hozzászólás:
Tima2 Creative Commons License 2008-11-12 09:26:44 55
ahogy egymással játszanak, verekednek stb. kiadnak hangokat, "csipognak", visitoznak. De lehet még pocokluk és a fene se tudja még mi, de nyest nem.
Előzmény:
nyugatioldal Creative Commons License 2008-11-11 18:01:10 54
S a patkány is visítozik nyáron?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!