Keresés

Részletes keresés

r1 Creative Commons License 2009-12-23 01:59:54 72
igen
Boromir_ Creative Commons License 2008-11-14 19:10:36 57
Helo szerintem a Patkany nem turja fel a kertedet de a nyest nek jellegzetes hangja van meghalgathatod itt
http://sounds.bl.uk/View.aspx?item=022M-W1CDR0001418-5300V0.xml
en majd fraszt kaptam amikor a tetoterbe maszva kb a 2ik lepesnel meghalottam ahogy visit (itt bevillant hogy a zseblampat leszamitva fegyvertelen vagyok) hal istennek volt neki a szigetelesben egy velhetoen escape nevu jarata es nem a tetoterbe jot ki hanem az ereszen keresztul menekult.
azota is szol az MR2 nalam s nem jot vissza.
Zoli

Tima2 Creative Commons License 2008-11-12 09:26:44 55
ahogy egymással játszanak, verekednek stb. kiadnak hangokat, "csipognak", visitoznak. De lehet még pocokluk és a fene se tudja még mi, de nyest nem.
A hozzászólás:
nyugatioldal Creative Commons License 2008-11-11 18:01:10 54
S a patkány is visítozik nyáron?
Előzmény:
Tima2 Creative Commons License 2008-11-11 16:01:25 53
nem, az inkább patkány lesz:(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!