|
|
|
|
 |
r1
2009-12-23 01:59:54
|
72
|
igen
|
|
 |
Boromir_
2008-11-14 19:10:36
|
57
|
Helo szerintem a Patkany nem turja fel a kertedet de a nyest nek jellegzetes hangja van meghalgathatod itt http://sounds.bl.uk/View.aspx?item=022M-W1CDR0001418-5300V0.xml en majd fraszt kaptam amikor a tetoterbe maszva kb a 2ik lepesnel meghalottam ahogy visit (itt bevillant hogy a zseblampat leszamitva fegyvertelen vagyok) hal istennek volt neki a szigetelesben egy velhetoen escape nevu jarata es nem a tetoterbe jot ki hanem az ereszen keresztul menekult. azota is szol az MR2 nalam s nem jot vissza. Zoli
|
|
 |
Tima2
2008-11-12 09:26:44
|
55
|
| ahogy egymással játszanak, verekednek stb. kiadnak hangokat, "csipognak", visitoznak. De lehet még pocokluk és a fene se tudja még mi, de nyest nem. |
|
A hozzászólás:
 |
nyugatioldal
2008-11-11 18:01:10
|
54
|
| S a patkány is visítozik nyáron? |
|
Előzmény:
 |
Tima2
2008-11-11 16:01:25
|
53
|
| nem, az inkább patkány lesz:( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|