Keresés

Részletes keresés

nyugatioldal Creative Commons License 2008-11-11 18:01:10 54
S a patkány is visítozik nyáron?
A hozzászólás:
Tima2 Creative Commons License 2008-11-11 16:01:25 53
nem, az inkább patkány lesz:(
Előzmény:
nyugatioldal Creative Commons License 2008-10-07 17:26:57 51
Szerintetek létezik, hogy a nyest föld alatt lakjon, s kb 5 -10 centi átmérőjű túrás nélküli lyukakat fúrjon, amin keresztül közlekedik?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!