Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Tusi_ Creative Commons License 2008-11-10 14:12:13 46
Ha egy harmadik konvektor kerül beszerelésre, na ott már igen erősen felvetődik a kérdés, hogy ne legyen inkább cirkó.

2 nagyobb konvektor esetén is talán gazdaságosabb a cirkó, de 3 esetén már egyértelműen.
Előzmény:
Dunit Creative Commons License 2007-07-31 20:17:55 39

 Szerintem jobban jársz ha  egyenlőre marad a konvektoros fűtés. Ha kevés ,  még egy plusz konvektort bámely  szerelő ??? felrak, minden terv és engedély nélküll  - Csak parapetes  -  40eft a konvektor,  15 -ből megszerelik.

 

 Figyeled az energia fogyasztást 

 

és 

 

 

 Hőszigetelsz  - minden mennyisében 

 Kezded a padlásfödémmel  20 - 25 cm , majd az oldalfalakkal folytatod,  erre min 8, de inkább 10 cm mehet !!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!