|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Axióma
2008-11-09 15:33:37
|
42
|
| Ne csinald belulrol! Szamoltal mar, mennyivel lenne olcsobb (foleg beleszamolva 150-200e/nm-rel az elvesztett hasznos teret is!), mint kivulrol? |
|
Előzmény:
 |
gustavsson
2008-11-09 15:24:06
|
41
|
Az eleg sok.
R-ben mennyi az? BASF styrodur-ra gondoltam, annak nagyobb a szigetelese/huvelyk mint egy gyapot/gyapot-lemeznek.
A fal mellett befele minimum mennyit (cm) kell menni a szigetelessel hogy ne legyen hohid? Nem akarom az egesz hazat leszigetelni belulrol, mert akkor meg nyaron melegszik fel tul gyorsan a lakas; kellenek a falak, ezt mar letisztaztam kozben. Sorhazrol van szo, futott-haz szomszed jobbra is balra is. Csak elol es hatul kell a szigeteles, es mind mas helyiseg (tehat max 1 hulo" fal van per helyiseg).
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|