Keresés

Részletes keresés

aGinger Creative Commons License 2008-11-14 11:28:19 715
Ez a süni a lábasban koncepció....még mindig vigyorgok :)
Manócska01 Creative Commons License 2008-11-11 06:55:42 714

Szia - nekünk 5 kutyánk van és az egyik boldogan hozza haza nekem mindig ajándékba a bébi süniket.

Most már sötétedés után csak felügyelettel mehet ki - elindézi a dolgát és hozzuk is be.

Csak ő foglalkozik a sünikkel - igy könnyü szeparálni őket.

Bár még mindig nagyon jó az idő - de lassan csak bekucorognak a sünikék téli álmot aludni és nem szeretném ha a sünivadász kutyusom kiásná őket. Kaját sem merek kinnt hagyni a süniknek - mert rengeteg cica jár be hozzánk és tuti hogy ők ennék meg.

 

Jó a talaj rengeteg a kukac meg mindenféle bogárka - bizom benne hogy tudnak tartalékolni télire.

A hozzászólás:
epresjoghurt Creative Commons License 2008-11-08 11:52:42 713

Nálunk "csak" ilyen süni van, valahol a környéken lakhat és teljesen békésen lakmározik a kutya táljában. A társa láboson kívülről próbálkozott, így könnyebben el tudott menekülni. :o)

A kutyánk már elég öreg, így szerencsére már nem foglalkozik a sünikkel. :o)

 

 

sünikaja
Előzmény:
Manócska01 Creative Commons License 2008-11-01 14:33:49 709

ha van kedvetek megnézni őket- akkor itt vannak -

 

http://gallery.site.hu/u/manocska

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!