|
|
|
|
 |
aGinger
2008-11-14 11:28:19
|
715
|
| Ez a süni a lábasban koncepció....még mindig vigyorgok :) |
|
 |
Manócska01
2008-11-11 06:55:42
|
714
|
Szia - nekünk 5 kutyánk van és az egyik boldogan hozza haza nekem mindig ajándékba a bébi süniket.
Most már sötétedés után csak felügyelettel mehet ki - elindézi a dolgát és hozzuk is be.
Csak ő foglalkozik a sünikkel - igy könnyü szeparálni őket.
Bár még mindig nagyon jó az idő - de lassan csak bekucorognak a sünikék téli álmot aludni és nem szeretném ha a sünivadász kutyusom kiásná őket. Kaját sem merek kinnt hagyni a süniknek - mert rengeteg cica jár be hozzánk és tuti hogy ők ennék meg.
Jó a talaj rengeteg a kukac meg mindenféle bogárka - bizom benne hogy tudnak tartalékolni télire. |
|
A hozzászólás:
 |
epresjoghurt
2008-11-08 11:52:42
|
713
|
Nálunk "csak" ilyen süni van, valahol a környéken lakhat és teljesen békésen lakmározik a kutya táljában. A társa láboson kívülről próbálkozott, így könnyebben el tudott menekülni. :o)
A kutyánk már elég öreg, így szerencsére már nem foglalkozik a sünikkel. :o)
 |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|