|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Mikó
2008-11-06 23:33:46
|
216
|
Nem láttad a vezért a tévében. GYF megilletődve mondta, hogy csak 5-6% EUR-ban a kamat.
Honnan vetted azt az 1,9%-ot? Forrás???Írd csak le bátran!!! Hazudtunk éjjel, hazudtunk nappal? |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2008-10-28 15:42:27
|
211
|
"Nem baj, ha nem, hát elszórjuk az IMFre, az eredmény 1re megy:((((((("
Na ne röhögtess, az IMF hitellehetőséggel nem muszály élni, annyit és akkor veszünk fel, amennyi a pénzpiac normális működéséhez kell. Másrészt a kormány takarékos intézkedéseket kénytelen hozni, amit a mindentmegígérő populista ellenzék miatt eddig vonakodott megtenni, de most jó és indokolt alkalom van rá. Harmadrészt pedig az IMF hitel 1,9 %-os kamatozású, ismétlem 1,9 %. Hol akkor itt a pénzszórás, magyarázd már el.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|