Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2008-11-02 20:19:14 252
gondolom napellenző nem volt rajta...
Előzmény:
miik Creative Commons License 2008-11-02 19:47:28 251


Mai patakátugrás eredménye. (Nem én voltam.) Mögötte egy 70-200/4L volt, ami megúszta.
Azt hiszem számomra egyszer s mindenkorra eldőlt az "UV-szűrőt használni vagy nem" kérdése. Nélküle most a frontlencse nézne ki ugyanígy.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!