Keresés

Részletes keresés

Sisssssssy Creative Commons License 2008-11-25 01:10:02 1171

:-))

 

A trambulint már meséltem?!

Itthon kiskorúak állandóan rajta, felváltva, én is beszálltam..., és én tuti vagyok, mert alatta is szoktam lenni:-)

 

A hozzászólás:
Magdi60 Creative Commons License 2008-11-01 20:03:25 1167
0-24 óráig? Kiszáll a szakszervezet. Rabszolgáknak lecseszés. Tuti.
Előzmény:
Sisssssssy Creative Commons License 2008-11-01 12:52:15 1166

Sziasztok, 

 

nálunk újra építkezés folyik a környéken, ismét én vagyok a munkafelügyelő, az ablakból figyelek, a gyerekek játékait is kerülgetem, ilyen kocka, és hasonlókat gyártanak, és mindenki hasraesik(benne ill.tőle) a lakásban, a csap persze nálunk is probléma, mert a friss vizet a macsnak nálam azt jelenti, amikor megszomjazom, pedig ktéve is van ...valamint vasalunk és a mosógépet is ellenőriznem kell, a tanulnivalót ne is említsem, már amikor itthon vannak, és nem visznek oltásra, és netezni is szeretnék, de nincs

időm,

 

Milady

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!