|
|
|
|
 |
Sisssssssy
2008-11-25 01:10:02
|
1171
|
:-))
A trambulint már meséltem?!
Itthon kiskorúak állandóan rajta, felváltva, én is beszálltam..., és én tuti vagyok, mert alatta is szoktam lenni:-)
|
|
A hozzászólás:
 |
Magdi60
2008-11-01 20:03:25
|
1167
|
| 0-24 óráig? Kiszáll a szakszervezet. Rabszolgáknak lecseszés. Tuti. |
|
Előzmény:
 |
Sisssssssy
2008-11-01 12:52:15
|
1166
|
Sziasztok,
nálunk újra építkezés folyik a környéken, ismét én vagyok a munkafelügyelő, az ablakból figyelek, a gyerekek játékait is kerülgetem, ilyen kocka, és hasonlókat gyártanak, és mindenki hasraesik(benne ill.tőle) a lakásban, a csap persze nálunk is probléma, mert a friss vizet a macsnak nálam azt jelenti, amikor megszomjazom, pedig ktéve is van ...valamint vasalunk és a mosógépet is ellenőriznem kell, a tanulnivalót ne is említsem, már amikor itthon vannak, és nem visznek oltásra, és netezni is szeretnék, de nincs
időm,
Milady
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|